O tym, jak się ze mną pracuje,
przekonały się już moje klientki.

Konsultacja to był strzał w 10!

Pani Igo dziękuję za konsultację. Byłam akurat przed swoją pierwszą kampanią sprzedażową – korzystałam wówczas z kursu on-line, w którym również znalazł się temat pisania e-maili sprzedażowych – brakowało mi jednak osoby, z którą będę mogła 'na żywo’ przegadać i e-maile. A także funkcję MailerLite, którego dopiero co poznawałam. Konsultacja okazała się strzałem w 10 – zaoszczędziła mi sporo czasu na samodzielne rozwiązywanie problemu oraz nerwów, które musiałabym zainwestować, by odkryć to o czym powiedziała mi w trakcie godzinnego spotkania Pani Iga. Doceniam również sposób przedstawienia zawiłych kwestii technicznych w sposób bardzo jasny i przystępny, dzięki temu ja osoba nie-techniczna pojęła czym są kampanię, czym automatyzację, kiedy z jakich funkcji korzystać i jak to wszystko 'wyklikać’. Jeszcze raz dziękuję i ochoczo polecam współpracę z Panią Igą.
Agnieszka Czaja, Gabinet Psychologiczny on-line

Polecam z serca!

Polecam współpracę z Igą. Trafiłam do niej z polecenia. Jest super profesjonalna słowna. Bardzo pomogła mi stworzyć serię maili, aby były nie tylko z serca, ale też sprzedażowe. Gdyby nie jej pomoc poddałabym się w całym procesie kampanii, bo sprzedaż pojawiła się na końcu 5 tygodni. Polecam z serca
Ana Brodziak, Projekt Szczęście

Bez jej pomocy moje działania w newsletterze byłyby chaotyczne!

Mój problem dotyczył automatyzacji newslettera. Przed współpracą z Igą obawiałam się, czy będziemy się dobrze rozumieć i czy współpraca będzie owocna. Zdecydowałam się na nią dzięki temu, że jest konkretna, szybko realizuje zadania, doradza i jest cierpliwa. Bez pomocy Igi, moje działania związane z newsletterem pozostałyby chaotyczne. Współpraca okazała się trafna, a po niej moje działania z MailerLite stały się uporządkowane i profesjonalne.
Polecam współpracę z Igą. Oferuje ona ciekawe rozwiązania ułatwiające obsługę klienta, które mnie zainteresowały.
Monika Kajda, Coaching emocjonalny

Bezbłędnie ogarnia sprawy techniczne!

„Z Igą współpracuję już przy kolejnym projekcie. Dała się poznać jako rzetelna, solidna i elastyczna wirtualna asystentka. Bezbłędnie ogarnia sprawy technicznie, daje cenne wskazówki i pomaga dopracować projekty. Trzyma się ustalonych terminów. Teksty są profesjonalne. Pomaga kompleksowo. Stworzyłyśmy bardzo skuteczną kampanię dotycząca mojego kursu (automatyzacja newslettera, stronę sprzedażową, landingu, stronę podziękowania). Współpraca z Igą jest godna polecenia.” 
Anna Oskwarek, Platforma Zdrowia

Bez niej mój blog świeciłby pustkami!

Szukałam copywritera, bo brakowało mi treści na blog mojego sklepu. Zależało mi na wysokiej jakości tekstach pisanych pod SEO. Do współpracy z Igą przekonało mnie to, że jej profil zamieszczony jest w bazie copywriterskiej tekstowni.pl oraz rekomendacje innych. Dodatkowo przed tworzeniem tekstów chciała dowiedzieć się jak najwięcej o moich klientach, tak aby poznać grupę docelową (podesłała mi brief do wypełnienia). Myślę, że współpraca z Igą była trafną inwestycją, bez niej mój blog świeciłby pustkami. Z chęcią polecę współpracę z Igą każdej osobie, która potrzebuje wysokiej jakości tekstów.  
Anna Stefańska, jewelry anew 

Chcę z nią dalej pracować!

Przed rozpoczęciem współpracy z Igą nie byłam pewna, czy dobrze ustawiam MailerLite, i czy moja sekwencja powitalna jest ok. Trafiłam do Igi, bo poleciła mi ją Kasia Borkowska, której ufam. Bez pomocy Igi pewnie wciąż zastanawiałabym się nad ustawieniami i pewnie nie wpadłby mi pomysł, że mogę coś zaoferować w sekwencji powitalnej. Teraz po zakończeniu współpracy, jestem na dobrej drodze do poprawy swojego e-mail marketingu. Nie zrealizowałam jeszcze wszystkich wskazówek Igi, ale już wiem, że chcę z nią dalej pracować, bo jest rzetelna i konkretna.
Sylwia Hennek, Bambusowy sen

Polecam, jeśli szukasz fachowej pomocy!

Chciałam bardzo polecić pomoc Igi w ogarnięciu automatyzacji w newsletterze. Jestem totalnie zielona w temacie, a trafiła mi się okazja żeby sprzedać swój produkt i dużo osób zapisało się na newsletter. Potrzebowałam szybkiej i konkretnej pomocy, nie tylko wyręczenia, ale nauki jak zrobić to na przyszłość samej. Praca była tak intensywna, że mózg mi parował, wydawało mi się, że nic nie ogarnę… a Jednak! Podstawy za mną i będzie tylko lepiej 🙂 polecam jeśli szukasz trzeciej ręki i fachowej pomocy ze stałym kontaktem w nagłych przypadkach!  
Aleksandra Kazimierczak, ola_pedagog 

Nie mogłam trafić lepiej!

„Choć współpracuję z Igą stosunkowo krótko, uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Iga ze „Wspieram Twój Biznes” jest profesjonalna i konkretna. Dzięki niej moja praca stała się znacznie łatwiejsza, bardziej przewidywalna oraz lepiej zorganizowana. Iga jest komunikatywna, punktualna, bardzo pomocna i podsuwa ciekawe rozwiązania. Jestem spokojna, że zlecone jej zadania zostaną wykonane szybko i fachowo. Współpraca z Igą to naprawdę duży komfort oraz przyjemność. Polecam każdej zabieganej przedsiębiorczyni, bo to naprawdę dobra inwestycja” 
Patrycja Polaczuk -Rutkowska, Love My Job

Zawsze jest na czas!

„Iga jest bardzo zaangażowana, wykonuje zadania dobrze i dokładnie. Zawsze jest na czas i o wszystkim pamięta, można na nią liczyć. Polecam współpracę z Igą”.
Izabela Hasan, Agencja Wirtualnych Asystentek Resultea

Profesjonalnie podchodzi do zadania.

„Bardzo polecam Igę jako wirtualną asystentkę. Iga przygotowywała dla mnie newsletter pod kątem technicznym od stworzenia pop-upu na zapis po wszelkie inne ustawienia techniczne. Dodatkowo pomagała mi w kampaniach związanych ze startem moich warsztatów. Iga jest osobą, która profesjonalnie podchodzi do każdego zadania. Jest terminowa, wszystko było wykonane na czas. Jeszcze raz polecam współpracę z nią”.
Anna Oskwarek, Platforma Zdrowia

Bardzo polecam współpracę.

„Pani Iga Pietruczuk współpracowała z moją firmą i wykonywała zadania: telefoniczny i mailowy kontakt z klientami, ewidencja dokumentacji. Współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Kontakt był szybki, a obsługa rzetelna. Pani Iga jest osobą sumienną i dobrze zorganizowaną. Bardzo polecam współpracę z Panią Igą”.
Jarosław Marciniuk, Pośrednictwo Ubezpieczeń 

Szybko reaguje na kolejne zadania.

„Iga wspierała mnie w bieżących działaniach firm. Zajmowała się kontaktem mailowym z klientami, tworzeniem baz klientów, przygotowywaniem potrzebnych dokumentów. Jest osobą sumienną, dobrze i sprawnie wykonuje powierzone jej zadania. Szybko reaguje na kolejne zadania. Bardzo polecam współpracę z Igą”.
Konrad Duszyński, KD Parcels Limited