Cześć, mam na imię Iga i pomogę Ci wskoczyć z biznesem na wyższy poziom.

Copywriting i e-mail marketing
– co dokładnie robię?

Piszę teksty na blogi i strony sprzedażowe, a także opisy produktów i treści do newsletterów.  Pomagam również zdobywać nowych klientów za pomocą kampanii mailingowych. Tworzę landing page i automatyzacje. Dzięki moim działaniom przedsiębiorczynie, które wspieram, osiągają sukces i zwiększają zyski.

iga

Jak to się zaczęło? 

Jeszcze dwa lata temu stałam przy ladzie recepcyjnej, z uśmiechem witając wchodzących do hotelu gości. Pomagałam im wypełniać karty meldunkowe oraz życzyłam miłego pobytu. Zagubionych gości kierowałam do restauracji czy SPA. W międzyczasie odpisywałam na nowe zapytania o rezerwacje i ogarniałam całą hotelarską papierologię (listy śniadań, usterek, raporty, faktury). W sezonie nigdy nie można było się nudzić, zawsze było coś do zrobienia.

Aż przyszła pandemia…

Najpierw był bardzo długi urlop spowodowany lockdownem. Potem powrót do pracy już w okrojonym składzie, aż w końcu redukcja etatów. Tak zostałam bez pracy. Czułam złość i byłam zdezorientowana. Nie wiedziałam, jak to będzie. Do tego, aby szukać zajęcia, które mogłabym wykonywać z domu, skłoniły mnie 3 rzeczy:

  • Mieszkam na wsi.
  • Jestem beznadziejnym kierowcą.
  • I ta najważniejsza – mój synek,  Antoś, kończył już 2,5 roku, a ja chciałam być przy nim i patrzeć, jak rośnie i się rozwija.
iga

I rok temu…

trafiłam w Internecie na tekst o wirtualnych asystentkach. Przeczytałam go niemal na jednym wdechu. Stwierdziłam, że to jest to, co chcę robić. Zapisałam się na kurs dla wirtualnych asystentek i wybrałam swoje specjalizacje. Okazało się, że teksty, które pisałam na praktykach, były dobre, a dłubanie w programach mailingowych sprawia mi przyjemność. Pisanie bardzo mnie wciągnęło, tak samo jak e-mail marketing.  Tak bardzo, że postanowiłam działać w tych kierunkach.

Zainwestowałam w siebie…

i zrobiłam kursy z tych specjalizacji. Dzięki nim nauczyłam się projektować skuteczne teksty, obsługiwać systemy mailingowe, tworzyć zachęcające do otwarcia wiadomości tytuły i automatyzować wysyłkę maili.

Dzisiaj jestem…

mamą dwóch chłopców. Oprócz Antosia jest również Janek. I tym bardziej cieszę się, że mogę pracować z domu i obserwować, jak obaj rosną i się rozwijają. Jednocześnie spełniam się zawodowo. Piszę teksty dla współpracujących ze mną przedsiębiorczyń i pomagam im zdobywać nowych klientów, dzięki czemu ich biznesy rosną i wskakują na wyższy poziom. 

Polecam!

„Choć współpracuję z Igą stosunkowo krótko, uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Iga ze „Wspieram Twój Biznes” jest profesjonalna i konkretna. Dzięki niej moja praca stała się znacznie łatwiejsza, bardziej przewidywalna oraz lepiej zorganizowana. Iga jest komunikatywna, punktualna, bardzo pomocna i podsuwa ciekawe rozwiązania. Jestem spokojna, że zlecone jej zadania zostaną wykonane szybko i fachowo. Współpraca z Igą to naprawdę duży komfort oraz przyjemność. Polecam każdej zabieganej przedsiębiorczyni, bo to naprawdę dobra inwestycja”
Patrycja Polaczuk -Rutkowska, Love My Job

Wierzę, że aby współpraca układała się pomyślnie, między ludźmi musi być flow, a żeby to ocenić, potrzebna jest rozmowa. Dlatego cenię sobie spotkania przy kawie, podczas których możemy na spokojnie porozmawiać i zdecydować, czy pasujemy do siebie oraz czy chcemy wspólnie działać.

To jak? Wypijesz ze mną wirtualną kawę?