Dziękuję za zapis po Bazę pomysłów na maile do newslettera!

Potwierdź swojego maila, ale nie zamykaj jeszcze tej strony…

… mam dla Ciebie coś, co pozwoli Ci lepiej wykorzystać newsletter i jeszcze szybciej zmieniać czytelników w klientów…. – jednorazową ofertę ważną tylko przez 15 minut – gdy czas minie – oferta przepadnie.

Ta oferta przepadnie za: 

KUP TERAZ SZKOLENIE ZA JEDYNE 37 ZŁ ZAMIAST REGULARNYCH 199 ZŁ

Czy to o Tobie?

Chcesz zacząć działać z newsletterem, ale nie wiesz o czym pisać? Boisz się, że i tak nikt tego nie przeczyta, a Twoje wiadomości wylądują w spamie? A Ty stracisz tylko cenny czas? 

A może masz już za sobą pierwsze wysłane maile, ale ich wyniki były marne? Otwarcia na poziomie mniej niż 20%, a kliknięcia poniżej 1% lub zero?  Nie martw się. Mam dla Ciebie rozwiązanie. Z moim szkoleniem Jak pisać maile, które Twoi odbiorcy będą chcieli czytać? zaczniesz pisać ciekawe i przyciągające maile. 

W tym mini szkoleniu odkryjesz:

Sztukę tworzenia tytułów, które przyciągają uwagę jak magnes.
Jak skutecznie unikać pułapek spamu i upewnić się, że Twoje wiadomości trafiają do skrzynki odbiorcy.
W jaki sposób zachęcić odbiorców do otwierania kolejnych wiadomości od Ciebie, budując długotrwałe relacje i zdobywając lojalność.

To szkolenie jest dla Ciebie idealne na start!

Teraz możesz odkryć to, co do tej pory było zarezerwowane tylko dla mistrzów e-mail marketingu!

Ta oferta przepadnie za: 

Krok po kroku przejdziemy przez proces tworzenia treści, które przyciągają uwagę i sprawiają, że Twoi odbiorcy z niecierpliwością będą oczekiwać na Twoje kolejne e-maile.


Po obejrzeniu tego szkolenia:

Lepiej zrozumiesz swoich odbiorców,  dowiesz się, jak rozpoznać, czego szukają i czego potrzebują Twoi czytelnicy.
Poznasz proste zasady pisania e-maili, bo odkryjesz pięć kluczowych elementów pisania wiadomości.
Otrzymasz proste i praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia treści, które trafią do Twoich odbiorców.

Ta oferta przepadnie za: 


Co konkretnie otrzymasz?

29 minutowe nagranie “Jak pisać maile, które Twoi odbiorcy będą chcieli czytać?”, dostępne na platformie szkoleniowej, możesz oglądać szkolenie przez cały rok, kiedy tylko chcesz, ucząc się w swoim własnym tempie.
Interaktywny PDF – Arkusz Badania Odbiorców, umożliwia dokładne zrozumienie grupy docelowej, co pomaga w tworzeniu bardziej spersonalizowanych i skutecznych wiadomości e-mail. 
PDF z checklistą “Jak pisać wiadomości, które Twoi odbiorcy klikną, otworzą i przeczytają?”, upewnisz się, że Twoje wiadomości będą czytane, co zwiększy zaangażowanie klientów.
PDF z 30 schematami i przykładowymi tematami wiadomości, dzięki nim szybko stworzysz ciekawe tematy, oszczędzając swój czas.
Lista narzędzi pomocnych przy tworzeniu wiadomości, dzięki użyciu sprawdzonych narzędzi szybciej stworzysz lepsze wiadomości.

Od kogo będziesz się uczyć?

iga pietruczuk

Kocham wszystko, co związane z e-mail marketingiem i rozwojem biznesu online. Pomagam moim klientkom wyróżnić się i sprzedawać za pomocą maili. Łączę copywriterskie techniki z e-mail marketingowymi trickami i sprawiam, że lista mailingowa staje się skutecznym narzędziem do zarabiania pieniędzy. 

W tym mini szkoleniu przekazuję Ci wiedzę, którą zdobyłam, tworząc cotygodniowe newslettery i maile sprzedażowe dla moich klientek. Większość technik i strategii, którymi dzielę się w tym szkoleniu, czerpałam od zagranicznych mentorów. Daję Ci proste ale też i skuteczne rozwiązania, które sama przetestowałam. 

Inwestycja w to szkolenie to tylko 37 zł!

To ułamek ceny, jaką zapłaciłabyś za prywatne konsultacje z ekspertem od e-mail marketingu. A w zamian otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci odnieść sukces.Nie czekaj! Kup szkolenie już dziś i zacznij pisać maile, które przynoszą rezultaty!

Ta oferta przepadnie za: 


FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania.

Szkolenie jest idealne dla osób, które dopiero zaczynają działać z newsletterem i mailami lub mają dopiero taki zamiar.

Tak, oprócz szkolenia otrzymasz również dostęp do dodatkowych materiałów jak checklista, przykładowe tematy wiadomości, arkusz badania potrzeb, czy lista narzędzi przydatnych przy tworzeniu maili.

Tak, po zakupie szkolenia otrzymasz fakturę na swój adres mailowy.

Dostęp do materiałów szkoleniowych oraz wszelkich dodatkowych zasobów jest ważny przez rok od daty zakupu szkolenia.

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na iga@igapietruczuk.pl – na pewno pomogę.