Chcesz szybko i bezproblemowo przenieść swoje dane z MailerLite Classic do nowej wersji programu?

Odkryj bezstresową migrację z moją pomocą – przenieś swoje dane szybko i bezpiecznie, ciesz się płynnością i możliwościami nowej wersji MailerLite – wszystko to bez żadnych zmartwień

Czy wiesz, że? 

Od 1 lutego 2024 r. darmowy plan MailerLite będzie dostępny wyłącznie w nowej wersji platformy. Dla użytkowników MailerLite Classic oznacza to konieczność podjęcia decyzji – migracja na nową wersję lub przeniesienie się na płatne konto w starej wersji. 

To nie tylko świeższy design, ale też mnóstwo nowych funkcji: ulepszenie edytora maili drag and drop nowe szablony, integracja z Canvą , które ułatwią Ci życie. Plus, będziesz na bieżąco z każdą aktualizacją – bez niespodzianek. (Niestety nie wiadomo jak długo, i czy wogóle MailerLite utrzyma wersję Classic.) 

… może wydawać się przytłaczająca, wiem o tym. Perspektywa migracji danych z MailerLite Classic do nowej wersji może Cię przerażać. Tutoriale nie są dla Ciebie czytelne, a kontakt z supportem może zablokować Twoją kluczową kampanię.  Cały ten techniczny język, ryzyko utraty ważnych informacji, przerwy w komunikacji z subskrybentami… To wszystko może wywoływać stres, prawda? 'Nie jestem przecież ekspertem IT’, myślisz sobie. 'Co jeśli coś pójdzie nie tak?’ 

Wiem, że możesz nie mieć na to wszystko czasu. Rozumiem też, że każda zmiana wywołuje pewien opór, niepewność. A do tego ciągłe wahania – czy działać teraz, czy poczekać, a może samodzielnie próbować przenieść swoje dane?”

 • Ten cały ciężar znika.
 • Jakbyś z rana włączyła komputer i… po prostu wszystko działa.
 • Twoje dane są już na nowej platformie MailerLite.
 • Bez żadnych błędów, bez przerw w komunikacji.
 • Wszystkie Twoje kampanie i ustawienia zostały przeniesione bezproblemowo.

I wiesz co? Nie musiałaś nawet spędzać chwili na próbach zrozumienia, jak to zrobić.  

Dzięki mojej pomocy na pewno tak będzie! 

Kiedy ja wykonuję dla Ciebie migrację danych masz pewność, że żadne ważne informacje czy ustawienia nie zostaną utracone. 

Co zyskasz, decydując się na współpracę ze mną?

 • Bezpieczeństwo danych –  Zapewniam, że wszystkie Twoje dane, od list subskrybentów po istotne szablony i grafiki, zostaną przeniesione bezpiecznie i kompletnie.
 • Oszczędzisz swój czas –  Nie musisz uczyć się na nowo wszystkiego od zaraz. Zajmę się całym procesem migracji, pozwalając Ci skoncentrować się na swoim biznesie. Pokażę Ci też, jak łatwo zaprojektować kampanię w nowej wersji.
 • Bezproblemową migrację –  Gwarantuję skuteczne przeniesienie wszystkich kluczowych danych, w tym list subskrybentów, automatyzacji, szablonów maili, plików graficznych i landingów.
 • Brak przerw w działaniach – Twoje kampanie e-mailowe będą kontynuowane bez zakłóceń, co zapewnia płynność i ciągłość Twoich działań marketingowych.
 • Wsparcie i doradztwo – Nie tylko wykonuję migrację, ale również służę radą w wykorzystywaniu nowych funkcji MailerLite, co pozwoli Ci zwiększyć efektywność Twoich przyszłych kampanii.

Co przenoszę?

 • dane konta (dane firmowe) są przenoszone automatycznie w momencie tworzenia konta w nowej wersji
 • ustawienia globalne – logo, nazwa wysyłającego, aczkolwiek zawsze warto sprawdzić, czy wszystko się zgadza
 • subskrybentów wraz z grupami
 • pliki – grafiki, których używasz w newsletterze i na landingach
 • zapisane szablony maili – nie wszystkie szablony da się przenieść w zależności od tego kiedy zostały utworzone, te z najstarszej wersji buildera nie pójdą
 • kampanie – jeśli zostały zapisane jako szablon wiadomości – te w zakładce wysłane i drafty nie zostaną przeniesione
 • formularze – tu podobnie jak przy szablonach maili – najstarsze wersje nie zostaną przeniesione
 • automatyzacje – podobnie, zbudowane w starej wersji edytora nie zostaną przeniesione
 • landingi i strony
 1. Aby rozpocząć, proszę, wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie. Po jego otrzymaniu skontaktuję się z Tobą, aby omówić szczegóły.
 2. Ustalamy szczegóły i termin realizacji.
 3. Po naszej rozmowie i ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji, wyślę Ci umowę do podpisu oraz fakturę do opłacenia.
 4. Potrzebne będą dane dostępowe do Twojego konta MailerLite, WordPressa i hostingu. Możesz to zrobić przez program do bezpiecznego przekazywania haseł np. LastPass.
 5. Przeprowadzę wszystkie wymienione wcześniej kroki migracji, dbając o każdy szczegół.
 6. Po migracji sprawdzę, czy wszystko działa prawidłowo.
 7. Po potwierdzeniu prawidłowego działania systemu, przekażę Ci informację. 
 8. Oferuję okresowe wsparcie po migracji, aby upewnić się, że wszystko działa bez zarzutu. 

Kto będzie przenosił Twoje dane?  

Hej! Jestem Iga. Od dwóch lat pomagam moim klientkom w świat e-mail marketingu – od pisania newsletterów po obsługę systemów mailingowych, jak MailerLite. Przy okazji, ukończyłam Akademię MailerLite, więc mogę śmiało powiedzieć, że ten system nie ma przede mną tajemnic. (tutaj umieść zdjęcie dyplomu).

W e-mail marketingu stawiam na kompleksowe podejście. Nie ograniczam się tylko do technicznych detali – myślę też o strategii i tworzeniu treści, które naprawdę trafiają do ludzi. 

Podczas swojej pracy zwracam szczególną uwagę na te wszystkie małe rzeczy, które łatwo mogą umknąć, gdy ktoś sam próbuje przenieść swoje dane. Dzięki temu każda migracja z moją pomocą jest gładka i bezbłędna, bez ryzyka zguby cennych informacji.

Sprawdź, co o współpracy ze mną piszą moje klientki:

“Mój problem dotyczył automatyzacji newslettera. Przed współpracą z Igą obawiałam się, czy będziemy się dobrze rozumieć i czy współpraca będzie owocna. Zdecydowałam się na nią dzięki temu, że jest konkretna, szybko realizuje zadania, doradza i jest cierpliwa. Bez pomocy Igi, moje działania związane z newsletterem pozostałyby chaotyczne. Współpraca okazała się trafna, a po niej moje działania z MailerLite stały się uporządkowane i profesjonalne. Polecam współpracę z Igą. Oferuje ona ciekawe rozwiązania ułatwiające obsługę klienta, które mnie zainteresowały.”
Monika Kajda coaching emocjonalny. 
“Z Igą współpracuję już przy kolejnym projekcie. Dała się poznać jako rzetelna, solidna i elastyczna wirtualna asystentka. Bezbłędnie ogarnia sprawy technicznie, daje cenne wskazówki i pomaga dopracować projekty. Trzyma się ustalonych terminów. Teksty są profesjonalne. Pomaga kompleksowo. Stworzyłyśmy bardzo skuteczną kampanię dotycząca mojego kursu (automatyzacja newslettera, stronę sprzedażową, landingu, stronę podziękowania). Współpraca z Igą jest godna polecenia.”
Anna Oskwarek Platforma Zdrowia
“Chciałam bardzo polecić pomoc Igi w ogarnięciu automatyzacji w newsletterze. Jestem totalnie zielona w temacie, a trafiła mi się okazja żeby sprzedać swój produkt i dużo osób zapisało się na newsletter. Potrzebowałam szybkiej i konkretnej pomocy, nie tylko wyręczenia, ale nauki jak zrobić to na przyszłość samej. Praca była tak intensywna, że mózg mi parował, wydawało mi się, że nic nie ogarnę… a Jednak! Podstawy za mną i będzie tylko lepiej 🙂 polecam jeśli szukasz trzeciej ręki i fachowej pomocy ze stałym kontaktem w nagłych przypadkach!”
Aleksandra Kazimierczak, ola_pedagog

To co? Chcesz powierzyć mi migrację swoich danych? Sprawdź ile to kosztuje

Pakiet Podstawowy

399 zł

 • Migracja danych konta, ustawień globalnych, subskrybentów wraz z grupami, plików oraz zapisanych szablonów maili.
 • Uwierzytelnienie domeny i ponowne osadzenie formularzy na stronach www.
 • Sprawdzenie połączenia ze sklepem online (jeśli dotyczy).
 • Przeniesienie do trzech automatyzacji i sprawdzenie, czy wszystko działa poprawnie.

Pakiet Rozszerzony

649 zł

 • Migracja danych konta, ustawień globalnych, subskrybentów wraz z grupami, plików oraz zapisanych szablonów maili.
 • Uwierzytelnienie domeny i ponowne osadzenie formularzy na stronach www.
 • Sprawdzenie połączenia ze sklepem online (jeśli dotyczy).
 • Przeniesienie do 6  automatyzacji i sprawdzenie, czy wszystko działa poprawnie.
 • Nagranie szkolenia z użytkowania nowego MailerLite

Pakiet Premium

899 zł

 • Migracja danych konta, ustawień globalnych, subskrybentów wraz z grupami, plików oraz zapisanych szablonów maili.
 • Uwierzytelnienie domeny i ponowne osadzenie formularzy na stronach www.
 • Sprawdzenie połączenia ze sklepem online (jeśli dotyczy).
 • Przeniesienie od 6  automatyzacji i sprawdzenie, czy wszystko działa poprawnie.
 • Nagranie szkolenia z użytkowania nowego MailerLite.
 • Audyt newslettera o wartości 400 zł.
Moja usługa migracji to Twoja oszczędność czasu, (a często i nerwów oraz stresu, że coś pójdzie nie tak). Nie musisz siedzieć godzinami i samodzielnie przenosić danych… ja zrobię to za Ciebie. Plus, to mniejsze ryzyka, że coś pójdzie nie tak. Wiesz, jakie to może być kłopotliwe i kosztowne do naprawienia. Inwestycja w moją usługę to tak naprawdę oszczędność Twojego czasu, wysiłku i kasy, bo robię wszystko szybko, sprawnie i bez fackupów.

Jak zamówić migrację? Wypełnij ten krótki formularz zgłoszeniowy.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile czasu zajmuje usługa migracji? 
  To zależy od tego, ile masz danych i co dokładnie trzeba zrobić, ale zazwyczaj zajmuje nam to od 2 do 5 dni roboczych. 
 2. Co wlicza się w cenę usługi migracji?
  Cena zawiera przeniesienie Twoich danych, subskrybentów, plików, kampanii i szablonów automatyzacji, formularzy i stron lądowania. Pomagamy też ustawić DNS i domeny. Ale uwaga, jak chcesz przenieść integrację z innymi programami, to jest to dodatkowo płatne. 
 3. Czy moje dane będą bezpieczne w trakcie przenosin?
  Tak, dbam o to, żeby Twoje dane były bezpieczne. Używam sprawdzonych sposobów, żeby nic się nie zgubiło.
 4. Co mam zrobić przed migracją?
  Przed rozpoczęciem migracji warto, żebyś zapisała wszystkie kampanie, które chcesz przenieść, jako szablony. To ułatwi proces i sprawi, że wszystko, co ważne dla Ciebie, zostanie przeniesione do nowego systemu bez problemu.
 5. Czy dostanę pomoc po tym, jak wszystko będzie przeniesione?
  Jasne, jestem tutaj, żeby pomóc Ci się połapać w nowym systemie i upewnić się, że wszystko działa, jak należy. Możesz kontaktować się ze mną do tygodnia od migracji.